II SZKOLNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

10 stycznia w naszej szkole odbył się II Przegląd Kolęd i Pastorałek. Organizatorami imprezy byli pan Waldemar Skiba i  pan Tomasz Karaś. Sponsorami konkursu zostali: Apteka Arnica Beata Baj, Chata Skrzata, Pracownia Krawiecka Aneta Mazurek, Roman Mazurek Meble Dla Ciebie, Rudmed Marek Karaś, Usługi Transportowe Damian Wójcik, Zakład Wielobranżowy Magdalena  i Tomasz Karaś. Honorowymi gośćmi przeglądu byli: Starosta Niżański Robert Bednarz, Przewodniczący Rady Powiatu Sylwester Daśko oraz Burmistrz Gminy i Miasta Rudnik nad Sanem Waldemar Grochowski. Wśród 48 uczestników w dwóch kategoriach wiekowych jury nagrodziło:

Grupa klas młodszych (kl. 0-3)

1. msc. – Paulina Kotuła

2. msc. – Zuzanna Karaś

3. msc. – Maja Skrzypczk i Lena Nowak

Wyróżnienie – Zuzana Kosek, Matylda Fedorowicz i Emilia Marecka, Gabriel Malmon oraz zespół klasy 1

Grupa klas starszych (kl. 4-8)

1. msc. – Martyna Majczak

2. msc. – Milena Zdeb

3. msc. – Karolina Ryczko

Wyróżnienie – zespół kl. 5b

Wyróżnienie za strój otrzymał duet Matylda Fedorowicz i Emilia Marecka

Laureaci i wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody i upominki rzeczowe.