Gwiazdkowy Anioł

SAMSUNG CAMERA PICTURES

16 grudnia został rozstrzygnięty szkolny konkurs plastyczny pt: "Gwiazdkowy Anioł". Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Wzięli w nim udział uczniowie klas 0-VI. Jury wysoko oceniło poziom artystyczny prac w trzech kategoriach wiekowych: 0-I, II-III, IV-VI. Na konkurs wpłynęło 47 przepięknych aniołów. Na apelu bożonarodzeniowym 22 grudnia zostały wręczone każdemu dziecku nagrody i dyplomy. Obecnie prace można podziwiać w kościele. Organizatorami konkursu były panie: Zofia Krupa, Marta Dąbek, Małgorzata Konior oraz ks. Mariusz Pyryt. Gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie.

Z powodu nieobecności wielu uczniów akademia bożonarodzeniowa została przeniesiona na początek stycznia.