DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

SAMSUNG CAMERA PICTURES

30 listopada 2016 obchodzono w zerówce Światowy Dzień Pluszowego Misia. Do wspólnego świętowania została zaproszona grupa "starszaków" z Przedszkola Miejskiego. Tego dnia dzieci przyniosły z domów ulubione maskotki misiów. W trakcie obchodów Dnia Pluszowego Misia dzieci poznały historię święta, śpiewały piosenki, recytowały wierszyki, rozwiązywały zagadki o misiach i niedźwiadkach. Dużo radości dostarczyły zabawy muzyczno-ruchowe i naśladowcze. Uczniowie klasy V przygotowali inscenizację bajki pt. "Złotowłosa i trzy niedźwiadki". Były też słodkie niespodzianki – misie Lubisie i żelkowe misie, pamiątkowe zdjęcie oraz kolorowanki. Na zakończenie spotkania wszystkie dzieci stwierdziły zgodnie, że: "Czy to jutro , czy to dziś wszystkim jest potrzebny miś". Zabawa z misiami sprawiła wszystkim wiele radości.