Dzień Edukacji Narodowej

12 października 2018 r. świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Uczniowie okazali pamięć i sympatię dla swych nauczycieli wręczając im kwiaty i dziękując za trud włożony w naukę i wychowanie. O godz. 9.00 odbyła się uroczysta akademia, na której zebrali się odświętnie ubrani uczniowie, nauczyciele i zaproszeni goście. Pan Dyrektor złożył wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły najserdeczniejsze życzenia. W części artystycznej uczniowie kl. V śpiewali i recytowali wiersze o szkole, nauczycielach oraz przedstawili zabawne scenki. Dziękowali w ten sposób za przekazywaną wiedzę, okazywane wsparcie i poświęcenie, a także życzyli wiary w sens nauczania, zadowolenia i spełnienia marzeń.