DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Dnia 31 stycznia 2020 roku dzieci z klasy II zaprosiły swoje babcie i dziadków na uroczystość związaną z Dniem Babci i Dziadzia, aby w szczególny sposób okazać szacunek oraz podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie.
     W pierwszej części dzieci przedstawiły piękną inscenizację w formie jasełek. Druga część to był program artystyczny, w którym dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki i zatańczyły dziadkom walczyka. Na końcu dzieci wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom laurki oraz drobne upominki- słodkości. Dzieci do występu przygotowały i pieczę nad całością uroczystości miały pani wychowawczyni klasy II Lucyna Gancarz oraz pani wychowawczyni świetlicy Zofia Krupa. Babcie i dziadkowie nie żałowali pochwał dla swoich wnuków a szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków pokazały nam, jak ważne są spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.
     Serdeczne podziękowania kierujemy do rodziców, którzy pomogli w przygotowaniu uroczystości a szczególnie za pomoc przy dekoracji i przygotowaniu słodkich upominków dla dziadków.