Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Od 25.03.2020 r. do Wielkanocy pracujemy zdalnie. Zgodnie z wprowadzonymi przepisami uczeń pracuje w domu z materiałami przesłanymi przez nauczyciela.
Od poniedziałku  30.03.2020 r. na stronie szkoły będzie zamieszczony zestaw tematów z każdego przedmiotu zgodnie z planem lekcji na cały tydzień. Prace w grupach na Facebooku będą kontynuowane (język polski dla kl.VIII, VII I Vb).
Każdy uczeń ma obowiązek realizowania zadań. Nauczyciele będą podawać treści do nauczenia, filmy edukacyjne, notatki, itp. Wskazane prace będą podlegać ocenie. Formy sprawdzania i oceniania zadań będą podawane przez nauczycieli przy kolejnych poleceniach.

Adresy mailowe oraz terminy konsultacji nauczycieli znajdują się na stronie szkoły.
Bardzo prosimy o systematyczną pracę. Przypominamy,że nie są to wakacje.