Zajęcia podczas ferii zimowych

NAJLEPSI UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY

WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

SAMSUNG CAMERA PICTURES

XXIV finał Wielkiej Orkietry Świątecznej Pomocy zakończyliśmy ogromnym sukcesem. Dzięki ofiarności mieszkańców Rudnika i okolic oraz poświęceniu wolontariuszy i organizatorów, udało nam się zebrać 44585zł 79gr. DZIĘKUJEMY!

WESOŁYCH ŚWIĄT!

zyczenia_swiateczne_2

Akademia z okazji Świąt Bożego Narodzenia

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Akademię przygotowały klasy IIa i VI oraz p. Barbara Sztaba, Małgorzata Łojek i Lucyna Gancarz.

Żółta Akcja Życzliwości

SAMSUNG CAMERA PICTURES

W ramach Dnia Życzliwości odbyły się spotkania wszystkich uczniów klas 0-III. Dzieci recytowały wiersze i śpiewały piosenki związane z życzliwością na codzień. Z życzliwych rączek z hasłami o dobrym wychowaniu, wszyscy uczniowie wykonali latawiec życzliwości, który ozdobił korytarz szkolny. Obchody Dnia Życzliwości przygotowały: J. Tarnawska, Z. Krupa, M. Łojek.

Więcje

ODWIEDZIŁ NAS ŚWIĘTY MIKOŁAJ!

Nasz uczeń na rejonowym etapie Konkursu z Języka Angielskiego

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Uczeń Klasy VI Dominik Ziętko wziął udział w drugim etapie Konkursu z Języka Angielskiego w Tarnobrzegu. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

LEKCJA SAVOIR VIVRE W WYKONANIU UCZNIÓW KLASY I

Uczniowie klasy I B wraz z wychowawczynią panią J. Tarnawską przygotowali pokazową lekcję dobrych manier dla kolegów i koleżanek z oddziału przedszkolnego oraz uczniów klasy II B. Lekcji towarzyszyły także występy artystyczne, a na koniec uczniowie poczęstowali wszystkich własnoręcznie przygotowanymi kanapkami.

ŚWIĘTO ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

Akademię z okazji Święta Odzyskania Niepodległości przygotowali uczniowie i wychowawca klasy V.