SZKOLENIE DLA RODZICÓW

18 kwietnia (środa) o godzinie16.00 zapraszamy wszystkich rodziców klas IV-VII na szkolenie "Bezpieczeństwo w sieci – zagrożenia związane z przemocą w internecie". Po szkoleniu odbędą się spotkania rodziców z wychowawcami klas.

WYNIKI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU HISTORYCZNEGO

Robert Uldynowicz (uczeń klasy VI) zajął ex aequo II miejsce w wojewódzkim etapie konkursu: "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego". Gratulujemy i ży czymy dalszych sukcesów.

WESOŁYCH ŚWIĄT

zyczenia wielkanocne psp2

DNI WOLNE OD ZAJĘĆ

Wiosenna przerwa świąteczna trwa od 29.03.2018 do 04.04.2018. Dzieci wracają do szkoły 04.03.2018 (środa).

Więcje

„WIELKANOC PUKA DO DRZWI”

Akademię z okzji Świąt Wielkanocnych przygotowali uczniowie i wychowawcy klas I i IIIa. Zostały też wręczone nagrody i dyplomy za udział w konkursach: ortograficznym, plastycznym, geograficznym, oarz dyplomy dla wolontariuszy WOŚP.

REKOLEKCJE

Dni   19,20, 21 marca  2018 r. (poniedziałek, wtorek, środa)

są  dniami  wolnymi  od  zajęć  dydaktycznych  w  szkole.

W tych dniach odbędą się Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci i młodzieży. Program: poniedziałek, wtorek i środa

8:00 – Wyjście ze szkoły do Caritasu ( z nauczycielem)

9:30  –  Przejście z Caritasu do Kościoła i przygotowanie do Liturgii

10:00 – Msza Święta – (po mszy dzieci kl. I-III można odebrać przy Kościele zgłaszając ten fakt nauczycielowi. Reszta dzieci, których rodzice nie mogą zapewnić opieki w domu, wraca do świetlicy).

Klasa 0zostaje w szkole ( zajęcia jak zawsze do 12:30).

Świetlica od 6:30 – 16:00

Obiady    dla kl. 0 i  I – III pozostających w świetlicy ( proszę o zgłoszenie czy...

WYNIKI PRZEDMIOTOWEGO KONKURSU Z HISTORII

WOJEWÓDZKI KONKURS HISTORYCZNO-PRZYRODNICZY

Nasz uczeń Robert Uldynowicz na Wojewódzkim Konkursie Historyczno-Przyrodniczym Polska moja Ojczyzna – przeszłość i teraźniejszość. "Wolna i Niepodległa – 100 lecie odzyskania przez Polskę niepodległości".

Resized_20180306_122850_6460

„RODACY BOHATEROM”

Resized_20180309_111307_8587

KONKURS ORTOGRAFICZNY

7 marca odbył się szkolny etap konkursu ortograficznego, wzięli w nim udział uczniowie klas II, IIIa i IIIb. Organizatorkami konkursu były panie Z. Krupa, L. Gancarz i G. Mierzwa.