Dwójka na Olimpie.

DSC_4670.resized

Lekcja historii z klasą V.

Więcje

TO JEST MÓJ KRAJ MOJA OJCZYZNA…

Wychowawcy oraz uczniowie klas IIIa i IIIb przygotowali akdemię okazji Swięta Odzyskania Niepodległości.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Więcje

Pasowanie na ucznia

27 października 38 pierwszoklasistów zostało pasowanych na pełnoprawnych uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2. Życzymy wam sukcesów w nauce i samych radosnych chwil w naszej szkole.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Więcje

Spotkanie autorskie

24 września 2014 r. uczniowie klas trzecich udali się do Biblioteki Publicznej w Rudniku nad Sanem i uczestniczyli w spotkaniu z autorem bajek dla dzieci Stanisławem Kornasiewiczem. Dzieci recytowały pięknie wiersz o rudnickim wiklinowym smoku, o kosmosie i o zwierzętach. Oglądały również ilustracje do książek autora.

Obraz 183

Obraz 181

Obraz 180

Obraz 179

Obraz 178

Więcje

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Nasza szkoła jest partnerem nr 3 Publicznej Biblioteki w Rudniku nad Sanem. W ramach współpracy uczniowie biorą udział w imprezach organizowanych przez bibliotekę i mogą wypożyczać książki, które zostały sfinansowane ze środków Biblioteki Narodowej, z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

img013 1

Więcje

Zacną rzeczą jest uczyć się, zacniejszą nauczać.

13 października 2014 r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Komisji Edukacji Narodowej. Została ona przygotowana przez p. Barbarę Sztaba oraz p. Małgorzatę Łojek. Wzięli w niej udział uczniowie klas IV-VI, oraz uczniowie klasy II.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Więcje

Wycieczka rowerowa

18 września uczniowie klasy V pojechali na wycieczkę rowerową do Kończyc. Piękna, słoneczna pogoda, czas spędzony na świeżym powietrzu oraz pyszna pizza sprawiły, że uczniowie przez chwilę zapomnieli o szkole i znowu poczuli się jak na wakacjach.

SAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURES

Więcje

Turniej o Puchar Burmistrza

SAMSUNG CAMERA PICTURES17 września w Przędzelu odbył się Turniej o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Rudnik nad Sanem. Wzięli w nim udział uczniowie klas IV-VI naszej gminy. Rywalizacja była zacięta a uczniowie dali z siebie wszystko. Rewanż w przyszłym roku:)

SAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURES

Więcje

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

SAMSUNG CAMERA PICTURES

1 września o godzinie 9:00 169 uczniów PSP nr 2 w Rudniku nad Sanem uroczyście rozpoczęło nowy rok szkolny 2014/15. Uroczystość przygotowała klasa V po kierownictwem p. D. Krawiec. Początek roku szkolnego uświetniła swoją obecnością p. kierownik ZEAS-u H. Sobota, któta przeczytała list od p. Burmistrza W. Grochowskiego.

Wychowawcy klas:

Klasa 0: E. Zając

Klasa 1a: L. Gancarz

Klasa 1b: K. Tarnawska

Klasa 2: M. Konior

Klasa 3a: J. Tarnawska

Klasa 3b: G. Mierzwa

Klasa IV: P. Sucharski

Klasa V: D. Krawiec

Klasa VI: A. Binkowska

 

Więcje

Podręczniki na rok szk. 2014/2015

 

Klasa O

– „Tropiciele” – kpl. wyd. WSiP

Religia – „Jesteśmy dziećmi Bożymi” – ks. St.Łabendowicz- Sandomierz

 

Klasa I

Religia – „Jesteśmy w rodzinie Jezusa”- ks. St.Łabendowicz- Sandomierz

Pozostałe ćwiczenia i podręczniki uczniowie otrzymają w szkole

 

Klasa II

 

- Nasze „Razem w szkole” – Edukacja wczesnoszkolna w klasie 2

Język angielski –Super Sparks 2 – Książka + ćwiczenia

Oxford Uniwesity Press

Religia „ Kochamy Pana Jez...

Więcje